У Рівному міліціонери вилучили майже 150 кілограмів бурштину

Учора, 6 вересня, правоохоронці у мешканців Львівщини виявили п’ять мішків з камінням, схожим на бурштин-сирець

У Рівному на вулиці Макарова міліціонери вилучили п’ять мішків каміння вагою майже 150 кілограмів, повідомляють у прес-службі УМВС України в Рівненській області.

За фактом придбання, отримання, зберігання чи збуту майна, одержаного злочинним шляхом, відрито кримінальне провадження.

Призначені експертизи. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, з початку року вже вилучено майже 3 тонни каміння бурштину, відкрито 298 кримінальних проваджень та повідомлено про підозру у скоєнні злочинів 62 особам.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень