Увага! У Рівному активізувались шахраї

Вони телефонують підприємцям і представляються працівниками Державної фіскальної служби України та просять перерахувати кошти для потреб армії

Зокрема про такий телефонний дзвінок на свій номер нам розповіла підприємець Марія Ярцева:

– До мене на мобільний подзвонив невідомий номер. Представився як Тарасюк Микола Іванович з Державної фіскальної служби України. Назвав повне моє прізвище, ім’я, по-батькові, сказав, що на якийсь там полігон закупили тепловізори, бронежилети і ще необхідно закупити аптечки вартістю 700 гривень кожна і що їм ще не вистачає 37 аптечок.

Інформацію про шахрайські дії підтверджують і податківці. Кажуть, вже протягом тижня на подібні дзвінки їм скаржаться підприємці Рівного і додають, що не мають жодного відношення до подібних прохань. Більше того, зауважуть, що номер банківської картки, на яку просять перерахувати кошти,  відкрито на ім'я мешканки Донецька.

В Державній фіскальній службі просять – у випадку отримання таких дзвінків, звертатися до територіальних підрозділів органів внутрішніх справ за номером 102, а також в «Приватбанк» за номером 3700 для блокування банківської картки. Дзвінки за цим номером безкоштовні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: ДФСшахраї
Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень