Увага! У Рівному активізувались шахраї

Вони телефонують підприємцям і представляються працівниками Державної фіскальної служби України та просять перерахувати кошти для потреб армії

Зокрема про такий телефонний дзвінок на свій номер нам розповіла підприємець Марія Ярцева:

– До мене на мобільний подзвонив невідомий номер. Представився як Тарасюк Микола Іванович з Державної фіскальної служби України. Назвав повне моє прізвище, ім’я, по-батькові, сказав, що на якийсь там полігон закупили тепловізори, бронежилети і ще необхідно закупити аптечки вартістю 700 гривень кожна і що їм ще не вистачає 37 аптечок.

Інформацію про шахрайські дії підтверджують і податківці. Кажуть, вже протягом тижня на подібні дзвінки їм скаржаться підприємці Рівного і додають, що не мають жодного відношення до подібних прохань. Більше того, зауважуть, що номер банківської картки, на яку просять перерахувати кошти,  відкрито на ім'я мешканки Донецька.

В Державній фіскальній службі просять – у випадку отримання таких дзвінків, звертатися до територіальних підрозділів органів внутрішніх справ за номером 102, а також в «Приватбанк» за номером 3700 для блокування банківської картки. Дзвінки за цим номером безкоштовні.

Теги: ДФСшахраї

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень