«Поцілунок долі» чекає на 3 знаки Зодіаку: Кому щаститиме до 2026 року

 Астрологи зробили неочікуваний прогноз

Овни

Представники цього знака Зодіаку досягнуть великих висот у професійній сфері. На них очікує кар'єрний ривок та керівна посада. Збільшення доходів відкриє перед ними нові можливості та допоможе здійснити давні мрії.

Близнята

Найближчі роки вони будуть дуже багато працювати. І саме це допоможе їм досягти нечуваного успіху та реалізувати свої плани та життя. Опісля вони просто будуть насолоджуватися життям та приділяти більше часу родині.

Раки

Всі ці роки Раки будуть займатися питаннями поліпшення добробуту та облаштуванням побуту. Крім того, вони зможуть отримати підвищення на роботі та претендувати на гарну зарплату. Поліпшення матеріального стану допоможе придбати омріяну нерухомість. А самотні Раки, нарешті, зможуть зустріти свою другу половинку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень