Початок роботи підприємства з іноземними інвестиціями на Рівненщині відкладається

До наступного року

Зокрема, йдеться про підприємство «Українські лісопильні». Деревообробне підприємство, що розташоване в місті Костопіль, повинно було розпочати роботу ще до кінця цього року, втім, стартуватиме вже в наступному. В цей проект були вкладені кошти шведського інвестора у розмірі 25 мільйонів євро.

В результаті запуску потужностей на Рівненщині буде можливість переробки майже весь наявний  пиловник сосни, включно з тим, що зараз відправляють на експорт. Таким чином, більшість коштів від виробництва все ж залишатимуться в Україні, відзначає заступник голови ОДА Ігор Тимошенко:

Ми розраховуємо на роботу цього підприємства, яке повністю дозволить залишити ту додану вартість, яка до цього часу залишалася на теренах інших країн, саме в Україні.

Також Ігор Тимошенко відзначив, що голова ОДА на наступний рік у завданнях в цій галузі на перше місце поставить боротьбу з незаконною вирубкою лісів в області.

Нагадаємо також, з 2017 року починає діяти мораторій на вивезення за кордон лісу-кругляку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень