Зріс обсяг капітальних інвестицій в економіку Рівненщини

За перші шість місяців року в економіку області було вкладено майже півтора мільярда гривень капітальних інвестицій.

Це на 24,5% більше, ніж за аналогічний період торік. У розрахунку на одного мешканця області розмір капітальних інвестицій становив понад 1290 гривень. 

Найбільше підприємства й організації інвестували в машини, обладнання, інвентар і транспорт – 48,6%, у будівлі та споруди – 48,1%.

Понад 58% загального обсягу капітальних інвестицій складали власні кошти підприємств та організацій, 31% – кошти населення на будівництво житла, 4,9% – кошти державного та місцевих бюджетів, 2,8% – кредити банків та інші позики.

Найвагомішу частку капітальних інвестицій освоєно підприємствами промисловості та будівництва (відповідно 37,1% і 30,2%).

Про це повідомили з Головного управління статистики в Рівненській області. 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень