Парфуми та алкоголь купувати за кордоном буде складніше

Українцям обмежать купівлю цих товарів

У Верховній Раді зареєстровано законопроект Кабінету міністрів. Він передбачає внесення змін до Митного кодексу, згідно з якими вводяться нові обмеження для українців.

Про це пишуть Факти.ICTV з посиланням на Forbes.

Під гаслом європейської інтеграції законопроект, зокрема, пропонує:

  • позбавити статусу особистої власності пиво, алкогольні напої, тютюн і тютюнові вироби. Водночас, для безмитного ввезення допускається 16 літрів пива (зараз 5), 4 літри ігристого вина, 2 літра вина до 22% і 1 літр міцних спиртних напоїв (як і зараз);
  • виключити з переліку неоподатковуваних митом товарів під час поштового відправлення парфумерію й туалетну воду;
  • позбавити прав пільгового ввезення енергозберігаючого та обладнання для альтернативної енергетики;
  • обмежити неоподатковуваний митом мінімум ввезення товарів в Україну фізичними особами з 1000 євро до 430 євро.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень