Рівненський спідвеїст тріумфував у Болгарії

На міжнародному турнірі "Листопадна слава"

Станіслав Мельничук здобув перемогу у міжнародному турнірі "Листопадова Слава", який відбувся в неділю на мото-стадіоні в Шумен. Для українського спідвеїста це вже другий тріумф на болгарській землі, повідомляє automoto.rv.ua. Нагадаємо, що на початку вересня Мельничук був переможцем ще одних міжнародних змагань - "Shumen Speedway Challenge".

Участь у гонці взяли 14 спідвеїстів з України, Чехії, Угорщини та Болгарії. Сам турнір проходив по сітці 12 заїздів, після чого вісімка кращих потрапляла в півфінал, де змагалася за вихід у фінальний заїзд вечора. Друге місце в цій гонці зайняв один з кращих спідвеїстів Болгарії - Мілен Манев. На останню сходинку п'єдесталу пошани піднявся ще один представник України - Андрій Кобрин. На четвертій позиції у фінальному заїзді фінішував болгарин Христо Христов.
Через технічні проблеми участь у другому півфіналі не взяв рівнянин Віталій Лисак.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень