4 тисячі українців - у зоні ризику

Така кількість наших громадян перебуває зараз у Єгипті

Україна може продовжувати літати в аеропорти Єгипту, вважають у Державіаслужбі. На курортах Єгипту перебуває близько чотирьох тисяч громадян України. Про це в ефірі телеканалу Інтер заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Він зазначив, що влада в постійному контакті в реальному часі з Державіаслужбою і "ретельно відстежує ситуацію".

Поки що вона (Державіаслужба) вважає, що Україна може продовжувати літати в аеропорти Єгипту. Нині там безпеку дуже посилено, літакам дана рекомендація обходити Синай, - зазначив Клімкін.

Також він додав, що МЗС співпрацює з туроператорами,  аби у разі необхідності буквально в хвилинний термін попередити їх про можливу небезпеку, додав міністр.

За його словами, нині розклад рейсів залишається незмінним, але в разі збільшення небезпеки або будь-яких інших сигналів буде включено підготовлений план евакуації громадян.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень