4 тисячі українців - у зоні ризику

Така кількість наших громадян перебуває зараз у Єгипті

Україна може продовжувати літати в аеропорти Єгипту, вважають у Державіаслужбі. На курортах Єгипту перебуває близько чотирьох тисяч громадян України. Про це в ефірі телеканалу Інтер заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Він зазначив, що влада в постійному контакті в реальному часі з Державіаслужбою і "ретельно відстежує ситуацію".

Поки що вона (Державіаслужба) вважає, що Україна може продовжувати літати в аеропорти Єгипту. Нині там безпеку дуже посилено, літакам дана рекомендація обходити Синай, - зазначив Клімкін.

Також він додав, що МЗС співпрацює з туроператорами,  аби у разі необхідності буквально в хвилинний термін попередити їх про можливу небезпеку, додав міністр.

За його словами, нині розклад рейсів залишається незмінним, але в разі збільшення небезпеки або будь-яких інших сигналів буде включено підготовлений план евакуації громадян.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень