На Рівненщині проводять електронні торги на 18 мільйонів гривень

Чимало районів Рівненщини підключилися до електронної системи ProZorro

Наразі бюджетними установами та організаціями Рівненщини оголошено 282 електронних торги на суму понад 18 мільйонів гривень. Половина з них – це закупівлі товарів та матеріалів за бюджетні кошти.

Найбільша кількість торгів – 18, проводиться розпорядниками Здолбунівського району. Також активно долучилися до процесу електронних закупок у Дубровицькому – 15, Корецькому – 12, Володимирецькому районі – 10 та місті Дубно – 10, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Також зазначають, що в системі ProZorro працює понад 800 бюджетних установ та організацій Рівненщини.

Нагадаємо, що в жовтні в системі «PROZORRO» працювало понад 700 державних замовників України. З її допомогою проведено закупівель на суму 3,5 мільярди гривень. Задяки цьому з лютого вже вдалося зекономити 350 мільйонів гривень і за прогнозом координаторів щороку можна економити до 50 мільярдів гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень