![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Для цього міське управління культури шукає інвестора
За словами очільника міського управління культури Тараса Максименка, вже кілька інвесторів з Луцька та Києва цікавилися такою ідеєю, але поки не надали однозначної згоди, адже обраховують інвестиційну і прибуткову складову проекту, тож консультації тривають.
Тим часом, управління культури попередньо прописало вимоги та очікування від майбутньої угоди. Серед пропозицій – облаштування приміщення для надання першої медичної допомоги інвестором, кованої огорожі та викладення території містечка атракціонів бруківкою, і побудова безкоштовних туалетів з умивальниками. Про фінансову складову угоди розповідає Тарас Максименко:
- Експлуатуючи атракціони, наш парк щорічно заробляє 600 тисяч. В наших інтересах отримувати той самий прибуток, але не нести затрат на електроенергію, наприклад, на інші речі, пов’язані з експлуатацією, виплата заробітної платні (найбільша стаття витрат). Ми говоримо про те, що парк буде економити 300 тисяч на експлуатацію, 600 тисяч гривень заробляти, нічого при цьому не роблячи – ну це взагалі суперваріант.
Всі ці напрацювання поки є дуже умовними. Адже до 1 вересня в управлінні культури чекають на заявки від інвесторів. Після цього ще планується обговорення пропозицій з громадськістю та остаточне затвердження інвестиційних зобов’язань на сесії міськради.
З повним переліком умов можна ознайомитися тут.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК