У рівненському парку Шевченка планують повномасштабне оновлення атракціонів

Для цього міське управління культури шукає інвестора

За словами очільника міського управління культури Тараса Максименка, вже кілька інвесторів з Луцька та Києва цікавилися такою ідеєю, але поки не надали однозначної згоди, адже обраховують інвестиційну і прибуткову складову проекту, тож консультації тривають.

Тим часом, управління культури попередньо прописало вимоги та очікування від майбутньої угоди. Серед пропозицій – облаштування приміщення  для  надання першої медичної допомоги інвестором, кованої огорожі та викладення території містечка атракціонів бруківкою, і побудова безкоштовних туалетів з умивальниками. Про фінансову складову угоди розповідає Тарас Максименко:

 

- Експлуатуючи атракціони, наш парк щорічно заробляє 600 тисяч. В наших інтересах отримувати той самий прибуток, але не нести затрат на електроенергію, наприклад, на інші речі, пов’язані з експлуатацією, виплата заробітної платні (найбільша стаття витрат). Ми говоримо про те, що парк буде економити 300 тисяч на експлуатацію, 600 тисяч гривень заробляти, нічого при цьому не роблячи – ну це взагалі суперваріант.

Всі ці напрацювання поки є дуже умовними. Адже до 1 вересня в управлінні культури чекають на заявки від інвесторів. Після цього ще планується обговорення пропозицій з громадськістю та остаточне затвердження інвестиційних зобов’язань на сесії міськради.

З повним переліком умов можна ознайомитися тут. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень