У рівненському парку Шевченка планують повномасштабне оновлення атракціонів

Для цього міське управління культури шукає інвестора

За словами очільника міського управління культури Тараса Максименка, вже кілька інвесторів з Луцька та Києва цікавилися такою ідеєю, але поки не надали однозначної згоди, адже обраховують інвестиційну і прибуткову складову проекту, тож консультації тривають.

Тим часом, управління культури попередньо прописало вимоги та очікування від майбутньої угоди. Серед пропозицій – облаштування приміщення  для  надання першої медичної допомоги інвестором, кованої огорожі та викладення території містечка атракціонів бруківкою, і побудова безкоштовних туалетів з умивальниками. Про фінансову складову угоди розповідає Тарас Максименко:

 

- Експлуатуючи атракціони, наш парк щорічно заробляє 600 тисяч. В наших інтересах отримувати той самий прибуток, але не нести затрат на електроенергію, наприклад, на інші речі, пов’язані з експлуатацією, виплата заробітної платні (найбільша стаття витрат). Ми говоримо про те, що парк буде економити 300 тисяч на експлуатацію, 600 тисяч гривень заробляти, нічого при цьому не роблячи – ну це взагалі суперваріант.

Всі ці напрацювання поки є дуже умовними. Адже до 1 вересня в управлінні культури чекають на заявки від інвесторів. Після цього ще планується обговорення пропозицій з громадськістю та остаточне затвердження інвестиційних зобов’язань на сесії міськради.

З повним переліком умов можна ознайомитися тут. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень