На Рівненщину приїхала дегегація посольства США

Із представниками Рівненської ОДА говорили про співпрацю у торгівлі і інвестиції

У Рівненській ОДА з дипломатами зустрілися перший заступник голови ОДА Юрій Приварський та заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

Аташе з питань торгівлі Мішель Сміт презентувала роботу комерційної служби, яка є частиною Посольства США в Україні і, водночас, складовою Міністерства торгівлі США.

Нашою місією є поширення експорту із США до інших країн. А основна діяльність – це зведення виробників з покупцями. Крім того, ми сприяємо залученню інвестицій до тих держав, де працюють американські компанії. Тому нам було цікаво відвідати Рівненську область, адже тут вже є американські інвестиції, - розповіла Мішель Сміт.

Також Аташе зауважила, що першим кроком для покращення торговельних та інвестиційних зв’язків між державами є участь у спільних виставках та конференціях. 

У свою чергу, Юрій Приварський зазначив, що Рівненщина зацікавлена в нарощуванні співпраці із США, відкрита до ініціатив та інвестицій.

У нас розвинений малий та середній бізнес, є люди, які хочуть вкладати кошти і продавати товари на міжнародному ринку. Сьогодні вже 80 % експорту області реалізується у країнах Євросоюзу. Ми зацікавлені і в подальшому поширенні нашої продукції на світових ринках, - додала Світлана Богатирчук-Кривко.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень