Початок опалювального сезону позитивно вплине на споживання електроенергії, вважають в «Укренерго»

В окремих містах це навіть допоможе позбутися віялових відключень

Подача централізованого тепла до українських домівок позитивно позначиться на рівні споживання електроенергії. До заощадження електроенергії українців закликають у зв’язку з постійними обстрілами окупантами енергетичних об’єктів.

Ми очікуємо, що початок опалювального сезону знизить навантаження на енергетичну систему внаслідок того, що люди перестануть активно грітися електроприладами.

 

Тому це має полегшити навантаження та зменшити споживання електроенергії, — каже голова правління «Укренерго» Володимир Кудрицький.

На його думку, навіть якщо рівень опалення буде на кілька градусів нижчим, ніж було у попередні опалювальні сезони, це все одно буде краще, ніж коли опалення немає зовсім. Йдеться про те, що витрати електроенергії в обох цих випадках – різні.

До слова, мінімальна допустима у квартирах температура з початком опалювального сезону – 16 градусів.

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень