Початок опалювального сезону позитивно вплине на споживання електроенергії, вважають в «Укренерго»

В окремих містах це навіть допоможе позбутися віялових відключень

Подача централізованого тепла до українських домівок позитивно позначиться на рівні споживання електроенергії. До заощадження електроенергії українців закликають у зв’язку з постійними обстрілами окупантами енергетичних об’єктів.

Ми очікуємо, що початок опалювального сезону знизить навантаження на енергетичну систему внаслідок того, що люди перестануть активно грітися електроприладами.

 

Тому це має полегшити навантаження та зменшити споживання електроенергії, — каже голова правління «Укренерго» Володимир Кудрицький.

На його думку, навіть якщо рівень опалення буде на кілька градусів нижчим, ніж було у попередні опалювальні сезони, це все одно буде краще, ніж коли опалення немає зовсім. Йдеться про те, що витрати електроенергії в обох цих випадках – різні.

До слова, мінімальна допустима у квартирах температура з початком опалювального сезону – 16 градусів.

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень