9 областей уже отримують опалення. Коли чекати іншим на тепло (ВІДЕО)

Деталі старту опалювального сезону розповіли у Міністерстві інфраструктури

9 областей в Україні уже почали подачу тепла. Проте наразі йдеться про подачу теплоносія до соціальних об’єктів, зокрема лікарень та пологових будинків.

Щодо підключення тепла до житлового фонду – то старт опалювального сезону є можливість відтягнути до кінця жовтня. Адже за прогнозами синоптиків практично до кінця місяця протримається доволі тепла погода, з денними температурами близько + 16 градусів.

В кінці жовтня ми подамо теплоносій до житла у більшості регіонів. Ми готові до подачі тепла. Якщо погода зміниться, буде холодно, то відповідно до температурних режимів ми подамо теплоносій раніше, - каже міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень