9 областей уже отримують опалення. Коли чекати іншим на тепло (ВІДЕО)

Деталі старту опалювального сезону розповіли у Міністерстві інфраструктури

9 областей в Україні уже почали подачу тепла. Проте наразі йдеться про подачу теплоносія до соціальних об’єктів, зокрема лікарень та пологових будинків.

Щодо підключення тепла до житлового фонду – то старт опалювального сезону є можливість відтягнути до кінця жовтня. Адже за прогнозами синоптиків практично до кінця місяця протримається доволі тепла погода, з денними температурами близько + 16 градусів.

В кінці жовтня ми подамо теплоносій до житла у більшості регіонів. Ми готові до подачі тепла. Якщо погода зміниться, буде холодно, то відповідно до температурних режимів ми подамо теплоносій раніше, - каже міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень