Пірс Броснан зіграє в екранізації роману Хемінгуея

Зйомки стартують восени

Пірс Броснан зіграє головну роль в екранізації роману Ернеста Хемінгуея "За річкою, в затінку дерев". Як повідомляє видання The Hollywood Reporter, постановником картини призначений Мартін Кемпбелл, який вже співпрацював з Броснаном під час роботи над фільмом "Золоте око".

Роман вийшов у 1950 році. У центрі сюжету американський полковник Річард Кантвелл, який невдовзі після закінчення Другої світової війни приїжджає до Венеції. Для головного героя це, ймовірно, остання можливість відвідати улюблене місто, так як у нього вже було два інфаркти, і лікарі пообіцяли, що третього він не переживе. Тут Кантвелл зустрічає 19-річну Ренату, представницю древнього аристократичного роду, і любов до неї стає його шансом на оновлення.

Планується, що зйомки картини стартують восени 2016 року в Італії. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень