З січня відвідувати кінотеатри у Рівному стало затратніше

1-го січня закінчився п’ятирічний пільговий період для українських кінотеатрів

Впродовж цього часу вони не платили 20 % ПДВ з трансляції іноземних фільмів українською мовою. Зміна умов оподаткування не оминула і рівненські кінотеатри. Між тим, хоч ціни на квитки мали зрости на 20 %, наразі ж їх здорожчання відбулось приблизно на 10 %. Розповідає менеджер з маркетингу кінотеатру «Мультиплекс» Вікторія Власюк:

– В нас уже виросли ціни з першого січня. Якщо раніше в кіно можна було сходити за 30-35 гривень, то тепер тарифна сітка діє 40-45 гривень. Максимальна 60 гривень в залежнсоті від сеансу. Дистриб'ютор фільму сам вже ставить ціни і вимоги досить високі.

Також Вікторія Власюк зазначила, що оподаткування не торкнеться фільмів українського виробництва. Між тим, в Міністерстві фінансів повідомили, що через п’ятирічний пільговий період держава щороку втрачала понад 45 мільйонів гривень, тому зростання цін на квитки в місцевих кінотеатрах не слід вважати примхою їх власників.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень