Знаменитий актор сильно постарів

Пірс Броснан став майже сивий і завів бороду

[media=52800]

62-річний актор помічений на знімальному майданчику фільму «The Foreigner», режисером якого є Мартін Кемпбелл. Це не перша співпраця Кемпбела і Броснана. Нагадаємо, вони працювали разом над «Золотим оком» - сімнадцятим фільмом бондіани, де Пірс Броснан вперше виконав роль агента 007. Для нового фільму Пірсу Броснану довелося завести бороду і постати перед камерою майже сивим.

[media=52801]

Втім, виглядає він, як завжди, приголомшливо, чого не можна сказати про Джекі Чана, який грає головну роль у картині «The Foreigner». Його персонаж - ветеран в'єтнамської війни Нгуєн Нгок Мін, який пережив кровопролиття, в'язницю і смерть всієї своєї родини, але вирішує самостійно знайти і покарати винних.

[media=52802]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень