Новий «Аватар» вийде на екрани до Різдва

Правда, йдеться про Різдво 2017 року

На створення першого «Аватара» у Джеймса Кемерона пішло майже 14 років, тому не дивно, що продовження (перший фільм вийшов у 2009 році) глядачам доводиться чекати дуже довго. Втім, саме очікування практично закінчено - режисер оголосив, що має намір почати знімальний процес в 2016 році, а в кінотеатрах «Аватар 2» повинен з'явитися до Різдва 2017 року.

Цікаво й те, що всі фільми запланованої нової трилогії будуть зніматися практично одночасно - а це означає, що і прем'єри нових «Аватарів» не змусять себе чекати.  За останньою інформацією, слідом за першим сиквелом «Аватара», який вийде під завісу 2017 року, глядачі вже на наступний, 2018 рік, зможуть побачити другу частину трилогії, а в 2019 році - фінальний, третій фільм.

За словами Кемерона, кожна частина буде окремою, але в той же час буде розповідати «куди більш масштабну» історію.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень