Рівняни створили фільм про німецького барона з українською душею

Презентували документальне кіно «Сумна мелодія життя», присвячене Федору Штейнгелю

Сьогодні у Рівному показали історичний документальний фільм «Сумна мелодія життя», присвячений  барону Федору Штейнгелю. У середу, 9 грудня, виповнилося 145 років з дня його народження.

Автор фільму Олексій Бухало зазначив, що про діяльність Барона Штейнгеля люди знають дуже мало, особливо про його громадську та культурно-просвітницьку роботу. Саме з цього боку він і намагався показати Штейнгеля

Зауважимо, що барон Штейнгель був німецького походження і певний період жив у селі Городок Рівненського району. Він був депутатом І Державної думи Російської імперії, Генеральним секретарем торгівлі й промисловості Центральної Ради, послом Української Держави у Німеччині в часи Павла Скоропадського. Також він заснував перший світський музей на Волині. Його поважали як звичайні селяни, та й інтелігенція.

Усі охочі зможуть переглянути документальний фільм «Сумна мелодія життя» на телеканалі РТБ у суботу о 18:00. Також його обіцяють розмістити у вільному доступі в Інтернеті на YouTube.

Анонс фільму:

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень