«Вино з кульбабок» Бредбері екранізують

Для цього збирають гроші через краудфаундингову платформу Kickstarter

[media=50570]

Мета продюсерів – отримати на екранізацію «Вина з кульбабок» Рея Бредбері 350 тисяч доларів до 9 січня.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Variety.

[media=50569]

Фільм за мотивами однойменного оповідання американського письменника розповідатиме про літні канікули хлопчика та дивовижний світ дитинства, в якому він живе. Стрічка буде з елементами фентезі.

Також повідомляють, що за першу добу від початку кампанії 18 користувачів пожертвували більше 2 тисяч доларів. Відео, що опубліковане на краудфаундинговій платформі, включає розкадровки майбутньої стрічки, а також звернення її режисера Родіона Нахапетова і самого Рея Бредбері. Письменник прогнозував фільму «Оскар» за найкращий фільм.

[media=50568]

Мінімальна сума пожертви складає 5 доларів. Якщо ж шанувальник роману перерахує 7 доларів, то отримає право на участь у фільмі як статиста.

Взяти участь у зборі коштів на екранізацію «Вина з кульбабок» можна тут.

[media=50567]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень