У «Дитини Бріджит Джонс» буде три різних фінали

Навіть виконавці головних ролей не знають, як закінчиться картина

Творці третього фільму про Бріджит Джонс оригінально підійшли до вирішення проблеми зі спойлерами - вони підготували, як заявила виконавиця головної ролі Рене Зеллвегер, відразу три різні кінцівки, щоб навіть актори не знали, чим саме закінчиться фільм.

В інтерв'ю Sunday Express в перерві між зйомками фільму «Дитина Бріджит Джонс» актриса розповіла, що про всі перипетії сюжету не знає ніхто - ні вона, ні її колеги по знімальному майданчику Колін Ферт і Патрік Демпсі. Усім їм довелося зніматися в трьох різних кінцівках фільму - і як саме закінчиться «Дитина Бріджит Джонс», навіть виконавці головних ролей дізнаються тільки на прем'єрі.

Це свого роду геніально. Ніхто не знає, хто батько дитини Бріджит або з ким вона залишиться у фіналі. План продюсерів - зберегти все в секреті до прем'єри.

Прем'єра «Дитини Бріджит Джонс» відбудеться в 2016 році - жителі Великобританії побачать фільм першими, вже 22 квітня, а от у США та більшості країнах Європи картина вийде в прокат лише у вересні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень