Міністр пояснив, чому треба заборонити «Іронію долі»

Кириленко вважає, що треба рухатися уперед і знімати своє кіно

В'ячеслав Кириленко прокоментував хвилю критики, яка зчинилася через можливу заборону показу в Україні деяких радянських фільмів. Серед них – «Іронія долі, або З легкою парою!», «Кавказька полонянка, або Нові пригоди Шурика» і «Гардемарини, вперед!».

Думками з цього приводу міністр поділився у своєму блозі на «Українській правді».

Є великі актори, але якщо вони публічно висловлюють неповагу до нашої країни, то тим самим, у першу чергу, вони демонструють неповагу до свого українського глядача. Якого вони, унаслідок цього, неминуче і стрімко втрачають. Особливо серед молоді. ... Але головне ж не це. Головне – знімати СВОЄ кіно. Конкурентоспроможне і популярне. Уряд додатково збільшує цього року підтримку на виробництво українського кіно до 270 млн грн. ... Треба рухатись уперед, а не жити весь час колективною «Іронією судьби» і ностальгія мине, я вас запевняю)

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень