Пільги на комунальні послуги: чому важливо написати заяву до 30 листопада

З 1 січня пільги виплачуватимуть виключно грошима

Українці з 1 січня отримуватимуть допомогу на житлово-комунальні виключно у грошовій формі. Проводитиме виплату Пенсійний Фонд:

  • пенсіонерам, які одержують пенсію у банках або через відділення «Укрпошти», – на їхні пенсійні рахунки;
  • особам, які не одержують пенсію, – на поточні рахунки, відкриті в «Ощадбанку» за зверненням органів Пенсійного фонду України (ПФУ). Цей процес пройде автоматично – без заяв отримувачів про відкриття банківського рахунку. Своєю чергою, органи Пенсійного фонду поінформують про це пільговиків у паперовій формі або через вебпортал електронних послуг ПФУ. Виплата пільг у готівковій формі здійснюватиметься після укладення договору одержувача з «Ощадбанком».

Пільговики можуть вже зараз (за бажанням) вибрати відповідний варіант отримання грошей.

Якщо звернутися із заявою до управління соцзахисту до 30 листопада включно, вже у грудні гроші прийдуть поштою або на рахунок обраного вами банку.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Теги: ЖКГпільги
Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень