Перший енергоблок РАЕС відзначає ювілей

Цими днями виповнилося 40 років з моменту введення енергоблоку в експлуатацію

40 років тому 19 грудня реактор енергоблоку №1 Рівненської АЕС було виведено на мінімальний контрольований рівень потужності, а вже через три дні, 22 грудня енергоблок було під'єднано до енергомереж. Так почалася експлуатація Рівненської (тоді Західно-Української) атомної електростанції.

Подія 1980 року запустила механізм виробництва екологічно чистої енергії, частка якого сьогодні складає понад 12% від загальної енергогенерації в країні.

40 років безпечної та надійної експлуатації електростанції – це понад 14 тисяч днів, за які вироблено понад 520 млрд кВт год електроенергії. На початку грудня цього року підприємство виконало річний план з виробництва електроенергії, а енергоблок ювіляр успішно пройшов переоцінку безпеки й отримав право на подальшу експлуатацію до 2030 року.

Наразі на 20 років продовжено терміни експлуатації енергоблоків №1, №2, №3, реалізовано підвищення рівнів потужності енергоблоків «мільйонників». У перспективі – будівництво енергоблоку №5, а також перших в Україні інформаційно-обчислювальних дата-центрів.

Сьогодні Рівненська АЕС є надійним соціальним партнером громади, а також потужним фінансовим донором області та міста Вараш. 

За матеріалами РАЕС

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень