Перший енергоблок РАЕС працюватиме до 2030 року

З подальшим проведенням періодичної переоцінки безпеки

Рівненські атомники взяли участь у відеоконференції щодо результатів державної експертизи звіту з періодичної переоцінки безпеки енергоблоку №1 РАЕС та щодо ефективності використання досвіду експлуатації на атомних електростанціях країни.

Ліцензія на право здійснення довгострокової експлуатації енергоблоку №1 Рівненської АЕС була видана Держатомрегулюванням 10 грудня 2010 року. У листопаді на електростанції успішно провели інспекційне обстеження щодо готовності здійснення діяльності енергоблоком у понадпроєктний термін.

На енергоблоці виконуються усі необхідні коригувальні заходи, у тому числі останні три «постфукусімські» заходи. Крім того, в період ремонтної кампанії 2022 року планується заміна некваліфікованого обладнання відповідно до технічних рішень, розповів головний інженер – перший заступник генерального директора Павло Ковтонюк.

Енергоблок №1 Рівненської АЕС може безпечно експлуатуватися в довгостроковий період з наступною переоцінкою безпеки через 10 років, – наголосив у своєму виступі Павло Ковтонюк.

Учасники засідання обговорили результати держекспертизи Звіту з періодичної переоцінки безпеки енергоблоку №1 РАЕС, відповідно до яких рівень безпеки блоку відповідає нормам і правилам з ядерної та радіаційної безпеки. У порівнянні з результатами попередньої переоцінки стан безпеки блоку не погіршився, що обумовлено впровадженням низки заходів з підвищення безпеки на ньому.

У результаті колегія Держатомрегулювання затвердила Висновок держекспертизи ядерної та радіаційної безпеки Звіту та визначила обґрунтованою можливість безпечної експлуатації енергоблоку до 22 грудня 2030 року. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень