На РАЕС стартує кампанія з медичного страхування персоналу

Уже на новий 2021 рік

Задля матеріального і морального стимулювання працівників РАЕС до збереження власного здоров’я з листопада 2020 року розпочато кампанію із добровільного медичного страхування.

У 2020 році на Рівненській АЕС договори медичного страхування уклали близько 2,5 тис. працівників. Відповідно до спільного рішення адміністрації Компанії та профспілкового комітету, кожен працівник отримав компенсацію у розмірі річного платежу за страховий поліс, оплативши власним коштом лише податки та збори.

На початковому етапі рівненські атомники уклали договір лише з однією страховою компанією. Проте у 2021 році перелік компаній збільшать.

Серед запропонованих для вибору: «Страхова компанія «УНІКА», «Страхова компанія «Альфа Страхування» та «Страхова група «ТАС», гарантом зобов’язань яких виступає Первинна профспілкова організація «НАЕК «Енергоатом».

За бажанням, працівник може обрати іншу страхову компанію, що не входять до рекомендованих, проте в такому разі оформленням буде займатись індивідуально.

За словами начальника відділу розвитку персоналу РАЕС Галини Синиці, у 2021 році право на отримання матеріальної допомоги у сумі не більше 8 000 гривень на рік мають працівники, які працюють на умовах трудового договору та укладуть договори добровільного медичного страхування.

Приймання заяв на страхування на РАЕС триватиме до 18 грудня.

За матеріалами РАЕС

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень