РАЕС прийняла учасників «Ядерної школи» (ФОТО)

Слухачі курсу побачили енергетичного велетня зсередини

На Рівненській АЕС стартували перші заходи для більш як сотні учасників «Ядерної школи РАЕС» у новому 2020-2021 навчальному році. Уже четвертий рік поспіль Рівненська АЕС організовує унікальний профорієнтаційний проєкт. Цьогоріч слухачами школи стали 28 школярів навчальних закладів Вараської ОТГ, 10 учнів професійно-технічного училища РАЕС та понад 70 дітей, які навчаються в освітніх закладах зони спостереження електростанції.

Напередодні вихідних учасники школи з ознайомчою екскурсією відвідали Рівненську АЕС. Тут вони мали змогу пересвідчитися в масштабності споруд електростанції та злагодженій і професійній роботі персоналу підприємства. Учні відвідали турбінні відділення енергоблоків №№1,2 та на гідроспоруди електростанції.

Далі на слухачів «Ядерної школи РАЕС» чекає ще більше пізнавальних лекцій з живими дискусіями, спілкування зі студентами профільних вишів та молодими спеціалістами РАЕС, ділові ігри та одноденні стажування на енергогенеруючому підприємстві, а також захопливі екскурсії, зокрема у самі гідроспоруди підприємства.

Довідково: Ядерна школа РАЕС є унікальним проєктом, єдиним на вітчизняних АЕС та важливим елементом профорієнтації молоді. Його головна мета – поширення знань про атомну енергетику та заохочення молоді цікавитися нею, формування потенційного кадрового резерву Рівненської АЕС та підготовка майбутніх енергетиків ще зі шкільної лави.

Матеріали РАЕС

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень