![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Слухачі курсу побачили енергетичного велетня зсередини
На Рівненській АЕС стартували перші заходи для більш як сотні учасників «Ядерної школи РАЕС» у новому 2020-2021 навчальному році. Уже четвертий рік поспіль Рівненська АЕС організовує унікальний профорієнтаційний проєкт. Цьогоріч слухачами школи стали 28 школярів навчальних закладів Вараської ОТГ, 10 учнів професійно-технічного училища РАЕС та понад 70 дітей, які навчаються в освітніх закладах зони спостереження електростанції.
Напередодні вихідних учасники школи з ознайомчою екскурсією відвідали Рівненську АЕС. Тут вони мали змогу пересвідчитися в масштабності споруд електростанції та злагодженій і професійній роботі персоналу підприємства. Учні відвідали турбінні відділення енергоблоків №№1,2 та на гідроспоруди електростанції.
Далі на слухачів «Ядерної школи РАЕС» чекає ще більше пізнавальних лекцій з живими дискусіями, спілкування зі студентами профільних вишів та молодими спеціалістами РАЕС, ділові ігри та одноденні стажування на енергогенеруючому підприємстві, а також захопливі екскурсії, зокрема у самі гідроспоруди підприємства.
Довідково: Ядерна школа РАЕС є унікальним проєктом, єдиним на вітчизняних АЕС та важливим елементом профорієнтації молоді. Його головна мета – поширення знань про атомну енергетику та заохочення молоді цікавитися нею, формування потенційного кадрового резерву Рівненської АЕС та підготовка майбутніх енергетиків ще зі шкільної лави.
Матеріали РАЕС
Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Відмовилася носити маску з релігійних переконань: вчителька з Рівненщини заплатить ₴ 17 тис. штрафу
У відомому університеті Рівненщини обрали нового ректора (ФОТО)
Відновити роботу навчальних закладів просять у Рівному
Після канікул діти повернуться за парти. Але не всі
Вперше у Західній Україні. Потужний дата-центр побудують поблизу РАЕС (ФОТО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК