Після канікул діти повернуться за парти. Але не всі

Як відбуватиметься навчання пояснили у парламентському комітеті з питань освіти

Осінні канікули в Україні триватимуть до 2 листопада. Потому діти мають повернутися на навчання у школи, але за умови, що в країні не буде катастрофічного сплеску захворюваності.

Якщо ситуація буде критичною, то уряд рекомендуватиме учням старших класів піти на дистанційне або змішане навчання.

Учні молодших класів будуть сидіти за партами. Це ж стосується і дітей, які ходять у дошкільні навчальні заклади. Про це розповів голова парламентського комітету з питань освіти Сергій Бабак в ефірі телеканалу Zik.

За його словами впроваджувати тотальний локдаун для молодших класів не планують. Це пояснюють тим, що у разі якщо молодші класи перебуватимуть на навчанні вдома, їх батьки не зможуть залишити вдома самих і йти на роботу.

Якщо є певний рівень самосвідомості у старшої школи, коли їм можна вводити дистанційне навчання. Вони його сприймають, і це вже показала весна, і результати зовнішнього незалежного оцінювання пізніше влітку. Вони його сприймають, вони його засвоюють, все ОК. Система вже готова до цього. Ми це вже протестували навесні.

Але для маленьких дітей в початковій школі та закладів дошкільної освіти треба все-таки зробити виняток, - заявив Бабак.

Матеріали РБК Україна 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень