«Корона косить» тисячами. В Україні назвали категорію з найвищою смертністю через ускладнення

Невтішні цифри констатував міністр Степанов

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов зазначив, що 75,7% із загальної кількості летальних випадків припадає на хворих коронавірусом людей віком понад 65 років, — пише Газета.ua

МОЗ вкотре закликає населення мобілізувати зусилля для боротьби з Сovid-19 та дотримуватися всіх протиепідемічних правил.

Коронавірусна хвороба не відступає, а навпаки, набирає обертів. Особливо це стосується людей віком понад 65 років, адже 75,7% із загальної кількості летальних випадків – це громадяни саме цієї вікової категорії, - йдеться в повідомленні.

Українців, віком старше 65 років закликали без нагальної потреби не виходити з дому, зокрема це стосується відвідування місць великого скупчення людей.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко зазначив, що в Україні летальність від Covid-19 становить близько 2%.

Два відсотки летальність в Україні. При тому, що Україна не переглядала показників за підрахунком летальних випадків... Ми говоримо про кількість летальних випадків, зафіксованих щодня в оперативній статистиці. Тобто людина померла, і якщо у неї була діагностована коронавірусна хвороба, вона потрапляє в нашу статистику. Не внаслідок коронавірусної хвороби, а коли помер з коронавірусною хворобою. І у нас всерівно летальність сьогодні вже менша 2%, - заявив Ляшко в інтерв'ю Радіо Свобода.

У МОЗ також закликали громадян й надалі користуватися масками, дезінфікувати руки антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції.

Матеріали Газета.ua

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень