Перше слово, яке спадає на думку, розповість, наскільки самотньо ви почуваєтесь (ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТЕСТ)

Вам добре у тиші чи у веселій компанії

Про яке слово ви подумали, як тільки ви подивилися на картинку: «мишка», «мошка», «мушка» чи «мішка» (хоч це не українське слово, але ми часто чуємо та використовуємо його)?

У психології є цікавий і швидкий тест, який розповість, чи почуваєтеся ви самотньою людиною і наскільки. З розшифровкою вашого вибору можна ознайомитися нижче.

Ви побачили слово «мишка»

Ви не відчуваєте себе самотньо, навіть коли навколо нікого немає поряд. Вам дуже подобається бути наодинці з собою і занурюватися в потаємні думки, просто насолоджуватися тишею або ж цікавою книгою. Кажучи відверто, велика кількість людей вас просто стомлює і дратує.

Ви побачили слово «мошка»

Любите бути в центрі уваги й радієте, коли є душею компанії. Життя без друзів здається вам нестерпним і самотнім. Навіть за колегами ви шалено сумуєте, перебуваючи у відпустці або відрядженні, бо з ними можна вдосталь попліткувати й дізнатися багато цікавого про життя інших людей. Поки поруч з вами знаходиться хоч хтось, з ким можна поговорити – ви не замислюєтеся про самотність.

Ви побачили слово «мішка»

У вас є багато знайомих і друзів, але по-справжньому комфортно ви почуваєтесь лише в компанії коханого. Всього лише одна потрібна людина дарує вам відчуття щастя і здатна замінити геть усіх. А ось якщо на якийсь час ви розлучаєтеся – ніхто більше не має снаги вас підбадьорити й відвернути від сумних думок.

Ви побачили слово «мушка»

Ви не почуваєтесь щасливо у будь-якій компанії. З будь-яким знайомим або навіть з другом ви шалено самотні, як ніби ніхто вас не розуміє або не хоче зрозуміти. У вас склалося стійке відчуття, що в будь-якому суспільстві ви – «біла ворона», якій тут не місце. Можливо, ви ще не зустріли свою людину.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень