5 речей, про які люди шкодують перед смертю

Більшість пацієнтів, в очі яким уже зазирала смерть, шкодували, що мало часу проводили з рідними, забагато працювали, мовчали про свої почуття та не жили життям, про яке мріяли.

Бронні Вер — медсестра з Австралії, яка протягом кількох років працювала у відділі паліативної терапії, піклуючись про пацієнтів в останні 12 тижнів їхнього життя.

Вона записувала передсмертні одкровення у своєму блозі Inspiration and Chai. У ній вона пише про феноменальну розсудливість, яка приходить до людей наприкінці їхнього життя, і радить нам прислухатися до їхніх одкровень та винести з цього урок.

Коли я запитувала людей, про що вони шкодують, чи що б хотіли змінити в житті, у відповідь чула одні й ті ж самі відповіді, - зауважила Бронні Вер.

Отож, наводимо п’ять речей, про які більшість людей шкодували перед смертю.

1. Шкода, що мені не вистачило мужності залишатися вірним собі, а не жити так, як очікували інші

Про це люди шкодують найчастіше. Коли розуміють, що їхнє життя ось-ось закінчиться, і озираються назад, вони бачать, як багато задумів і мрій лишися нереалізованими. Більшість людей за своє життя не змогли втілити й половини своїх планів і лише на смертному ложі зрозуміли, що це результат їхнього власного вибору. Здоров’я дає свободу, про яку не задумуєшся, поки воно не починає згасати.

2. Шкода, що я забагато працював

Це казали майже всі чоловіки. Вони шкодували, що пропустили юність власних дітей і проводили недостатньо часу зі своїми дружинами. Жінки також нерідко зізнавалися, що шкодують про це, однак, оскільки багато з них належали до старшого покоління, більшості з них не потрібно було брати на себе обов’язки головного годувальника сім’ї. А от чоловіки відверто шкодували, що витратили більшу частину життя на роботу.

3. Шкода, що мені забракло сміливості виразити свої почуття

Багато людей приглушували власні почуття, щоб зберігати мир у стосунках з іншими. В результаті їхнє життя було сірим та нещасливим. Ці люди так і не стали тим, ким могли. У багатьох із них з’явилися хвороби, спричинені гіркотою буття і невдоволенням.

4. Шкода, що я так мало спілкувався з друзями

Часто люди не усвідомлювали, наскільки важливими були їх дружні стосунки з іншими, аж поки не опинялися на смертному ложі чи коли товаришів уже неможливо було відшукати. Багато з них були настільки стурбовані проблемами свого життя, що в якийсь момент розривали зв’язки з найкращими друзями. Помираючи, люди щиро шкодували, що не приділяли дружбі тієї уваги, якої вона заслуговувала. За крок до смерті кожен сумував за приятелями.

5. Шкода, що я не дозволяв собі бути щасливим

Дивовижно, але помираючи, люди часто шкодують про це. Багато з них до самого кінця не розуміли, що щастя — питання вибору. Усе життя вони дотримувалися правил, шаблонів. Так званий "комфорт" домінував над їхніми почуттями. Страх перед змінами змушував вдавати, що вони задоволені життям, хоча глибоко в душі їм дуже кортіло щиро розсміятися і наповнити своє життя різними кольорами.

Тож не повторюйте чужих помилок, адже ніхто не знає, коли настане його час, а життя не прожити двічі!

Радійте, посміхайтесь, змінюйтесь, проводьте час з рідними та близькими людьми, подорожуйте і беріть від життя все, що воно вам пропонує!

Джерело - mizky.com

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень