

Більшість пацієнтів, в очі яким уже зазирала смерть, шкодували, що мало часу проводили з рідними, забагато працювали, мовчали про свої почуття та не жили життям, про яке мріяли.
Бронні Вер — медсестра з Австралії, яка протягом кількох років працювала у відділі паліативної терапії, піклуючись про пацієнтів в останні 12 тижнів їхнього життя.
Вона записувала передсмертні одкровення у своєму блозі Inspiration and Chai. У ній вона пише про феноменальну розсудливість, яка приходить до людей наприкінці їхнього життя, і радить нам прислухатися до їхніх одкровень та винести з цього урок.
Коли я запитувала людей, про що вони шкодують, чи що б хотіли змінити в житті, у відповідь чула одні й ті ж самі відповіді, - зауважила Бронні Вер.
Отож, наводимо п’ять речей, про які більшість людей шкодували перед смертю.
1. Шкода, що мені не вистачило мужності залишатися вірним собі, а не жити так, як очікували інші
Про це люди шкодують найчастіше. Коли розуміють, що їхнє життя ось-ось закінчиться, і озираються назад, вони бачать, як багато задумів і мрій лишися нереалізованими. Більшість людей за своє життя не змогли втілити й половини своїх планів і лише на смертному ложі зрозуміли, що це результат їхнього власного вибору. Здоров’я дає свободу, про яку не задумуєшся, поки воно не починає згасати.
2. Шкода, що я забагато працював
Це казали майже всі чоловіки. Вони шкодували, що пропустили юність власних дітей і проводили недостатньо часу зі своїми дружинами. Жінки також нерідко зізнавалися, що шкодують про це, однак, оскільки багато з них належали до старшого покоління, більшості з них не потрібно було брати на себе обов’язки головного годувальника сім’ї. А от чоловіки відверто шкодували, що витратили більшу частину життя на роботу.
3. Шкода, що мені забракло сміливості виразити свої почуття
Багато людей приглушували власні почуття, щоб зберігати мир у стосунках з іншими. В результаті їхнє життя було сірим та нещасливим. Ці люди так і не стали тим, ким могли. У багатьох із них з’явилися хвороби, спричинені гіркотою буття і невдоволенням.
4. Шкода, що я так мало спілкувався з друзями
Часто люди не усвідомлювали, наскільки важливими були їх дружні стосунки з іншими, аж поки не опинялися на смертному ложі чи коли товаришів уже неможливо було відшукати. Багато з них були настільки стурбовані проблемами свого життя, що в якийсь момент розривали зв’язки з найкращими друзями. Помираючи, люди щиро шкодували, що не приділяли дружбі тієї уваги, якої вона заслуговувала. За крок до смерті кожен сумував за приятелями.
5. Шкода, що я не дозволяв собі бути щасливим
Дивовижно, але помираючи, люди часто шкодують про це. Багато з них до самого кінця не розуміли, що щастя — питання вибору. Усе життя вони дотримувалися правил, шаблонів. Так званий "комфорт" домінував над їхніми почуттями. Страх перед змінами змушував вдавати, що вони задоволені життям, хоча глибоко в душі їм дуже кортіло щиро розсміятися і наповнити своє життя різними кольорами.
Тож не повторюйте чужих помилок, адже ніхто не знає, коли настане його час, а життя не прожити двічі!
Радійте, посміхайтесь, змінюйтесь, проводьте час з рідними та близькими людьми, подорожуйте і беріть від життя все, що воно вам пропонує!
Джерело - mizky.com
Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Призвуть вже з 1 жовтня: Категорії, які гарантовано отримають повістки
Плакатимуть від щастя: Три знаки Зодіаку, яким пощастить у жовтні
Не говоріть російськими словами! Як українською мовою звучатиме «творог»?
Чи можна подружжю спати під різними ковдрами: народні прикмети про спальню
Можете спокійно складати хворе бадилля та яблука в компост: Просто додайте одне добриво
27 порад від психолога, як батькам школярів впоратися зі стресом
10 речей, які повинен робити для дитини ТАТО
Як місяць народження жінки впливає на її життя
Мучилася, а медики не хотіли госпіталізувати: у Тернополі раптово померла завідувачка дитсадка
«Це було не падіння з велосипеда, а — вбивство»: подробиці загибелі 17-річного хлопця
27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.
У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте
06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841