Якщо не задихаєшся, безкоштовний тест на COVID-19 не зроблять?

Поліцейська довго не могла його здати

Поліцейська з Дніпра Людмила Копиленко понад тиждень не могла здати безкоштовно тест на COVID-19, поки у неї не з’явилися ускладнення від хвороби. Про це вона написала у Facebook.

Вона стверджує, що пішла до лікаря одразу, коли відчула симптоми COVID-19: підвищення температури, утруднене дихання і втрата нюху. Та направлення на безкоштовний ПЛР-тест їй не дали.

Жінка пролежала у важкому стані кілька днів, відмовляючись вживати ліки, які їй радили медики, які вважали, що у хворої – звичайна застуда.

Коли ж Копиленко здала тест на COVID-19, про те, що він позитивний, дізналася на прийомі у лікаря.

Списки пацієнтів з ознаками COVID-19 направляють у профільне управління, і там обирають тих, кому тест необхідний. У мене його отримати не було шансів, оскільки я не задихалася. У мене була «легка форма». Я зрозуміла, що якщо не одержу направлення у відомчу поліклініку, то мені доведеться робити тест за гроші... Я не можу зрозуміти, чому я маю користуватися такою собі медициною онлайн, яка базується на здогадках та умовах? Як кожна нормальна людина, я хочу одержати якісну медичну допомогу, без «така ситуація», «ви не з зони ризику», «у вас недостатні показники». Мені начхати, з якої я зони. Я хочу, щоб мене вислухали... і не онлайн, – написала поліцейська.

Вона додала, що коли скаржилася на погіршення самопочуття, їй рекомендували викликати бригаду медиків, а ті мають вирішувати, чи госпіталізувати її.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: тестCOViD-19
Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень