В Україні смертність від COVID-19 – менше 2%

Це враховуючи тих, які померли не від хвороби, а з нею

Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, повідомляє УНІАН.

З його слів, спосіб підрахунку у нашій країні не змінювався від початку пандемії.

Тобто людина померла, і якщо в неї було діагностовано коронавірусну хворобу, вона потрапляє в нашу статистику. Не внаслідок коронавірусної хвороби, а коли померла з коронавірусною хворобою. І в нас все одно летальність сьогодні менше ніж 2%, – пояснив він.

За його словами, в інших країнах летальність знизилася з 7% до 3%. Центр даних про коронавірус Інституту Джонса Гопкінса у США, що є провідною інституцією у світі в зборі статистики щодо цього захворювання, ще на початку цього тижня наводив для України рівень летальності в 1,9%.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: ЛяшкоCOViD-19
Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень