Перекрити дорогу погрожують жителі ще одного будинку Рівного (ФОТО)

Через відключення газу

Відучора зранку «Рівнегаз» відключив від газу будинок №29 на вулиці Марка Вовчка у Рівному. Назад його не підключив і не повідомив, коли це зробить. Перед цим на під’їздах будинку розмістив такі оголошення:

Обурені таким свавіллям жителі будинку ввечері викликали поліцію і написали заяву-скаргу на керівника Рівненської дільниці «Рівнегазу».

Також вирішили

сьогодні звертатися в Антимонопольний комітет та прокуратуру, телефонувати на Гарячу лінію Кабміну.

 

У разі, якщо це не допоможе, відновити газопостачання до будинку, пригрозили перекрити одну з вулиць Рівного.

Одна з мешканок будинку розповіла:

– Кажуть, що «Рівнегаз» таким чином добивається укласти договір про обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж.

 

Нас обурює така некоректна і нецивілізована поведінка щодо споживачів. Адже замість того, щоб поінформувати їх через ЗМІ чи платіжки про необхідність якихось дій, газова компанія просто позбавляє їх послуги.

Жителі будинку заявили: через такі дії  збираються відмовитися від постачання газу «Рівнегазом» і укласти договір з іншою компанією.

Нагадаємо, що раніше на такі ж дії газової компанії скаржилися жителі будинків на вулиці Білій і погрожували перекрити дорогу.

Коментували цю ситуацію заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін та міський голова Рівного Олександр Третяк. Останній обіцяв на п'ятницю організувати тристоронню зустріч.

Речниця «Рівнегазу» Світлана Сабанюк повідомила Радіо Трек, що технічний директор зараз на нараді, тому не може надати коментар. І додала, що цю ситуацію вже неодноразово коментували у ЗМІ, обговорювали на зустрічі із головами ОСББ.

До того ж графік відключень від газу будинків у Рівному вивішений на сайті «Рівнегазу» і на сторінці у Фейсбуці. Кожен будинок про це попереджають за 5 днів. 

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень