«Майже тиждень без газу!!!»: мешканці Білої у час пік перекриватимуть дорогу у Рівному

І це тільки початок! (с)

Понад 120 квартир у Рівному – досі без газу. Газопостачання у 5-поверхівці на вулиці Білій, 103А та 105А відключили ще минулої середи, 2 червня. 

Люди обурені, адже скільки доведеться жити без гарячої води та газу – їм ніхто не каже. Аби хоч якось домогтися вирішення ситуації – збираються перекривати дорогу, говорить мешканка будинку на вулиці Білій Дарія Лосік:

— Майже тиждень без газу!!! Ніхто не знає, коли увімкнуть. В «Рівнегазі» мені похіхікала жіночка і сказала, що «вам не включать ще довго». А потім перестала брати слухавку.

 

Вона сказала, що ЖКП «Сонячне» має підписати якісь документи. А начальник ЖКП «Сонячне» сказав, що він нічого підписувати не збирається.

 

Ми плануємо перекривати рух транспорту на перехресті 12 школи/Політону з вимогою негайно забезпечити Білу, 105-а і 103-а газом.

 

Стояти будемо довго! Починаючи з часу пік, до ночі. А потім це ж зробимо з 8 ранку. І це тільки початок!

 

Це буде сюрприз. От як нас не попередили – ми їм влаштуємо.

 

Немає гарячої води, немає газу. В мене троє діток 9 років, 2 роки і 1 рік. Здуріти можна, це гаплик!

Тобто, коли саме люди перекриватимуть дорогу - не повідомляють. 

Між тим, рівнянка дивується, що ситуацію ніхто не може владнати. Мешканці будинку зверталися до міського голови Олександра Третяка. Він зазначив, що компанія хоч і не в підпорядкуванні міської влади, та розібратися в проблемі намагаються:

— Маю сказати, що підлеглих міського голови в приватному акціонерному товаристві Рівнегаз немає і не було. Це приватна структура, котра не є в підпорядкуванні міської влади.

 

Але разом з тим ми як влада тиснемо на керівництво Рівненагазу не робити мешканців міста заручниками таких ситуацій, - відповів Олександр Третяк.

Зауважимо, що подібні відключення у багатоповерхівках Рівного тривають вже кілька тижнів. Монополіст під приводом повірки лічильників чи інших технічних робіт припиняє газопостачання на невизначений термін. Таким чином вимагає від голів ОСББ підписати акти розмежування та договори на обслуговування.

Ми намагалися поспілкуватися із керівником управлінської компанії «Сонячне», однак на момент публікації зв’язатися з ним не вдалося.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл Журналістка

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень