За тарифи на тепло й гарячу воду відповідатиме місцева влада. Уряд не контролюватиме більше цін на газ

А виробники тепла самі обиратимуть постачальника газу

У четвер, 20 травня, завершує дію Постанова уряду щодо покладання спеціальних зобов'язань на ринку газу для підприємств теплокомуненерго. І уряд її більше не проводжуватиме, сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабміну.

З завтрашнього дня уряд більше не регулює ціни на газ для теплокомуненерго і не зобов'язує «Нафтогаз» продавати газ для них за фіксованою ціною, - сказав він.

За словами Шмигаля таким чином ринок газу запрацює на повну, а місцева влада відповідатиме за тарифи перед населенням (адже переважно теплопостачальні підприємства належать органам місцевої влади, не скрізь. У Рівному до прикладу теплопостачальник - приватна компанія)

Денис Шмигаль

Тепер підприємства теплокомуненерго будуть укладати договори на постачання газу самостійно з будь-яким постачальником газу.

Постачальники тепла і гарячої води мають право обирати того постачальника газу, який пропонує найкращу на їх думку ціну і сервіс.

 

Постачальника газу можна змінити навіть у разі наявної заборгованості, відповідні механізми вже є, - каже Денис Шмигаль.

Про регулювання цін на газ та постачальника газу для теплокомуненерго йдеться з 7:30 хвилини

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

 

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень