За тарифи на тепло й гарячу воду відповідатиме місцева влада. Уряд не контролюватиме більше цін на газ

А виробники тепла самі обиратимуть постачальника газу

У четвер, 20 травня, завершує дію Постанова уряду щодо покладання спеціальних зобов'язань на ринку газу для підприємств теплокомуненерго. І уряд її більше не проводжуватиме, сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабміну.

З завтрашнього дня уряд більше не регулює ціни на газ для теплокомуненерго і не зобов'язує «Нафтогаз» продавати газ для них за фіксованою ціною, - сказав він.

За словами Шмигаля таким чином ринок газу запрацює на повну, а місцева влада відповідатиме за тарифи перед населенням (адже переважно теплопостачальні підприємства належать органам місцевої влади, не скрізь. У Рівному до прикладу теплопостачальник - приватна компанія)

Денис Шмигаль

Тепер підприємства теплокомуненерго будуть укладати договори на постачання газу самостійно з будь-яким постачальником газу.

Постачальники тепла і гарячої води мають право обирати того постачальника газу, який пропонує найкращу на їх думку ціну і сервіс.

 

Постачальника газу можна змінити навіть у разі наявної заборгованості, відповідні механізми вже є, - каже Денис Шмигаль.

Про регулювання цін на газ та постачальника газу для теплокомуненерго йдеться з 7:30 хвилини

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень