Міністр Глущенко розповів чи повернуть пільги на електроенергію

Зокрема й для мешканців 30 кілометрової зони спостереження АЕС

Уряд працює над впровадженням спец цін на електроенергію, розповів новий міністр енергетики Герман Глущенко, відповідаючи на запитання нардепів у Верховній Раді.

Ми працюємо в межах нового ПСО. Зараз питання навіть не в тому, повертаємо ми ці 100 кВт·год, питання в тому, що ми знайдемо механізм, як зменшити плату для певних верств населення. Це може бути навіть не 100 кВт·год, – сказав герман Глущенко.

Раніше в Україні діяв пільговий тариф на перші 100 кВт·год електроенергії – 90 копійок. Зараз споживачі платять по 1,68 грн за кВт-год.

Щодо повернення пільг для населення в 30-кілометровій зоні АЕС, він зазначив таке.

Я знаю, що це питання буде розглядатися. Я підтримую розгляд цього питання. Я більше схиляюся до повернення цієї пільги, але потрібно подивитися, як це зробити, можливо, залежно від обсягу споживання, – сказав міністр.

Тарифи на електроенергію в Україні стримує Кабмін за допомогою спеціальної постанови, яка зобов'язує компанії продавати електроенергію за встановленою ціною (т.зв. ПСО).

За матеріалами OBOZREVATEL

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень