Міністр Глущенко розповів чи повернуть пільги на електроенергію

Зокрема й для мешканців 30 кілометрової зони спостереження АЕС

Уряд працює над впровадженням спец цін на електроенергію, розповів новий міністр енергетики Герман Глущенко, відповідаючи на запитання нардепів у Верховній Раді.

Ми працюємо в межах нового ПСО. Зараз питання навіть не в тому, повертаємо ми ці 100 кВт·год, питання в тому, що ми знайдемо механізм, як зменшити плату для певних верств населення. Це може бути навіть не 100 кВт·год, – сказав герман Глущенко.

Раніше в Україні діяв пільговий тариф на перші 100 кВт·год електроенергії – 90 копійок. Зараз споживачі платять по 1,68 грн за кВт-год.

Щодо повернення пільг для населення в 30-кілометровій зоні АЕС, він зазначив таке.

Я знаю, що це питання буде розглядатися. Я підтримую розгляд цього питання. Я більше схиляюся до повернення цієї пільги, але потрібно подивитися, як це зробити, можливо, залежно від обсягу споживання, – сказав міністр.

Тарифи на електроенергію в Україні стримує Кабмін за допомогою спеціальної постанови, яка зобов'язує компанії продавати електроенергію за встановленою ціною (т.зв. ПСО).

За матеріалами OBOZREVATEL

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень