Міністр Глущенко розповів чи повернуть пільги на електроенергію

Зокрема й для мешканців 30 кілометрової зони спостереження АЕС

Уряд працює над впровадженням спец цін на електроенергію, розповів новий міністр енергетики Герман Глущенко, відповідаючи на запитання нардепів у Верховній Раді.

Ми працюємо в межах нового ПСО. Зараз питання навіть не в тому, повертаємо ми ці 100 кВт·год, питання в тому, що ми знайдемо механізм, як зменшити плату для певних верств населення. Це може бути навіть не 100 кВт·год, – сказав герман Глущенко.

Раніше в Україні діяв пільговий тариф на перші 100 кВт·год електроенергії – 90 копійок. Зараз споживачі платять по 1,68 грн за кВт-год.

Щодо повернення пільг для населення в 30-кілометровій зоні АЕС, він зазначив таке.

Я знаю, що це питання буде розглядатися. Я підтримую розгляд цього питання. Я більше схиляюся до повернення цієї пільги, але потрібно подивитися, як це зробити, можливо, залежно від обсягу споживання, – сказав міністр.

Тарифи на електроенергію в Україні стримує Кабмін за допомогою спеціальної постанови, яка зобов'язує компанії продавати електроенергію за встановленою ціною (т.зв. ПСО).

За матеріалами OBOZREVATEL

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень