На Рівненщині порахують незаконно встановлені камери відеоспостереження

На електроопорах

«Рівнеобленерго» почало облік незаконно встановлених на електроопорах камер відеоспостереження. Про це повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на інформацію підприємства.

Енергетики зазначають, що з інтернет-провайдерами співпраця щодо розміщення телекомунікаційних ліній приведена до вимог законодавства.

А от розташування камер відеоспостереження на електроопорах «Рівнеобленерго» досі залишається «поза законом».

Самовільне підвішування телекомунікаційних об’єктів суперечить «Правилам охорони електричних мереж» та «Правилам надання доступу до інфраструктури обʼєкту електроенергетики», згідно з якими, розміщення технічних телекомунікаційних засобів на електроопорах енергокомпаній можливе виключно на підставі договору про доступ.

 

Адже йдеться не про звичайну будівлю чи дерево, а про обʼєкт електроенергетики, від технічного стану якого залежить як надійність електропостачання, так і безпека – населення, працівників Рівнеобленерго і врешті-решт осіб, які розміщують на об’єктах підвищеної небезпеки (саме такими є електроопори) технічних засобів, а надалі їх обслуговують.

 

Не кажучи вже про неправомірне підключення сторонніх об’єктів до електромереж Рівнеобленерго.

 

Штрафувати поки нікого не будемо, поки вивчаємо цю ситуацію, - повідомила речниця підприємства Алла Ліхачова.

Алла Ліхачова також зазначила, що розміщення на енергооб’єктах сторонніх предметів заважає здійснювати якісне та безпечне обслуговування електромереж.

Саме тому власники технічних засобів, згідно з «Правилам надання доступу до інфраструктури обʼєкту електроенергетики», затверджених постановою Кабінету міністрів № 853 від 18 липня 2018 року, зобов’язані:

не допускати самовільного розміщення технічних засобів телекомунікацій на елементах інфраструктури об’єкта електроенергетики,

 

своєчасно вносити плату за доступ до інфраструктури об’єкта електроенергетики,

 

дотримуватися вимог правил безпеки, охорони праці та режимних заходів відвідування (охорони) під час доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики (п. 45 Правил)

 

забезпечувати дотримання технічних умов розміщення телекомунікаційних об’єктів.

«Рівнеобленерго» нагадує, що будь-які роботи в охоронних зонах електромереж мають здійснюватися виключно за погодження з енергетичним підприємством.

Адже пріоритетним завданням підприємства є забезпечення надійного та безпечного енергопостачання споживачів.

Наші новини у Тelegram. Наш Viber: 063-73-4-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень