Річні ціни на газ для населення по Україні коливатимуться від від 7,8 грн за куб до – 13,5 грн. (ЧАРТ)

Рівне серед лідерів, у Луцьку … «Водоканал» править за ГАЗ на 10 коп. менше

На днях газопостачальні компанії оприлюднили річні фіксовані ціни на газ для населення з 1 травня 2021 року по 30 квітня 2022.

Так, ціна газу для українців з коливатиметься в межах від 7,88 грн до 13,5 гривень за кубометр (з ПДВ і без вартості доставки), йдеться у матеріалі «Главкома».

Тож, з 1 травня більшість постачальників газу (облгаз збути), встановили ціну на газ для населення на рівні 7,99 гривень за кубометр газу (з ПДВ і без вартості доставки).

На 3 копійки менше запропонувала Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» – 7,96 грн.

Отже, кінцева ціна для споживача в середньому досягне (а в деяких регіонах навіть перевищить) 10 грн за кубометр (з ПДВ і з оплатою за розподіл, тобто доставку), адже до ціни постачальників потрібно додати ще 2-2,5 грн, які потрібно буде сплатити облгазам за послугу за розподіл газу.

Поки найнижчі річні ціни – від 7,88 грн до 7,96 грн за кубометр (з ПДВ і без вартості доставки) запропонували чотири компанії:

  • 7,88 грн запропонувало ДП «Евода трейд» КП «Луцькводоканал»,
  • 7,89 грн - ТОВ «Черкасигаз збут» і ТОВ «Уманьгаз збут»,
  • 7,96 грн – Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».
  • 7,98 грн за кубометр газ продаватимуть ТОВ «Волиньелектрозбут» і ТОВ «Закарпаття Енергозбут».

ТОВ «РІВНЕГАЗЗБУТ» править за газ лише на одну копійку дорожче – 7,99 за кубометр. Таку ж ціну виставило ще 17 компаній по Україні.

Пропозиції ж решти компаній коливаються від 8,2 грн до 12,9 грн за кубометр. При цьому в Житомирі, Чернівцях і Херсоні встановили «захмарні» – 13,5 грн за кубометр

Нагадаємо, що найнижчу ціну за ГАЗ править Луцький «Облводоканал». Він й очолює зведену таблицю.

Bерхна частина зведеної таблиці: "Рівнегаззбут" у лідерах, але "Луцькводоканал" тримає першість

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Теги: Газціна
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень