Чому у Рівному не подають централізовано гарячу воду

Винен «Нафтогаз»?

Олександр Слобожан

Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан під час зустрічі з міським головою Рівного Олександром Третяком розповів про причини відсутності гарячої води у містах та селах України.

Тариф у 6,99 грн за кубометр газу діяв до кінця опалювального сезону. А різницю через його встановлення мали компенсувати з Держбюджету. Однак цього не зробили. Йшлося про 4 млрд грн.

 

Тоді НАК «Нафтогаз» звернувся до населених пунктів за цими грошима, пригрозивши у протилежному разі після 1 травня залишити їх без газу.

Також, за словами Слобожана, «Нафтогаз»  надіслав нові угоди на постачання газу, згідно з якими

вимагав зробити передоплату за блакитне паливо на рік вперед.

Асоціація міст України звернулася з цього приводу у Кабмін. І відключення населених пунктів від газу відстрочили до 20 травня. Тож наступного тижня буде засідання уряду з цього питання.   

Олександр Слобожан про заборговане «Нафтогазу» висловився так:

Умовно - це віртуальні гроші, накрутки, націнки, які підуть на зарплати і премії правлінню. Тож треба щоб списання цих грошей відбулося.

А щодо ціни на газ пояснив:

Не може бути, що ціна на газ 6,99 грн, а взимку, коли люди гріються - 13 грн. За кордоном угода про постачання укладається на рік і ціна в ній діє протягом року.

 

І платити треба за спожите, а не за віртуальне - на рік наперед.  

 

Різко він висловився і щодо розмов про те, що в держави нема грошей на енергоефективні заходи, які дозволять зменшити витрати газу.

А ви знаєте, що три роки в Ощадбанку 100 млн євро лежать на енергоефективні заходи від ЄС? І в Держбюджеті на «теплі» кредити є 1 млрд. 400 тис. грн?

 

Але держава не переказує ці гроші муніципалітетам, бо вгорі остерігаються. що місцева влада собі на цьому зробить політичні дивіденди.

 

Люди мають про це знати. Гроші є. 

  Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень