Оприлюднили ціни на газ, які діятимуть у червні

Трохи дешевше травневих

Газопостачальні компанії почали оприлюднювати базові річні та місячні ціни газу на червень 2021 року. Пропозиції компаній стартують від 7,99 грн за кубометр і сягають 11,89 грн за кубометр.

 Річні пропозиції постачальників варіюються від 7,80 грн за кубометр до 13,50 грн за кубометр, пише ГазПравда.

Ціни у компаній різні, одні, наприклад пропонують однакову на газ у місячному й річному тарифі. Але у більшості компанії місячна ціна на червень 2021 року є нижчою, ніж річна пропозиція. Для прикладу, у ТОВ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» різниця сягає 5 грн за кубометр (8,50 грн у червні проти 13,50 грн – річна ціна).

Однак у кількох постачальників - «ТОВ «ЗАКАРПАТТЯ ЕНЕРГОЗБУТ», ТОВ «ГАЗПРОМПОСТАЧ», ТОВ «ГЛАСКОМЕРЦ» - навпаки річна пропозиція є більш вигідною.

Нові цінові пропозиції від постачальника останньої надії (ПОН) також наразі невідомі.

Нагадаємо, за умовами дії базових річних тарифних планів, ціни на газ протягом 12 місяців можуть змінюватися лише в бік зниження.  З 1 травня саме річні пропозиції діють як базові. Всіх споживачів, які раніше користувалися місячними пропозиціями, постачальники автоматично перевели на річні продукти.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень