Передові технології з охолодження та заморожування від «Siemens» у Рівному (ФОТО)

Те, що треба у спеку

[media=189572]Уже 13 років магазин «Siemens» у Рівному пропонує відвідувачам різну побутову техніку. Проте, за спекотної погоди, далі про товари, які охолоджують.

Їх тут вистачає…

[media=189573] Прогресивні ідеї та інноваційні технології у дизайнерських трендах - прилади для охолодження і заморожування Siemens ефективно зберігають їжу та напої.

Усі холодильники Siemens, дарують відмінну свіжість продуктів і максимальну зручність у користуванні.[media=189571]Краще, ніж просто свіжість - hyperFresh. Ознайомтеся з різними системами і знайдіть ту, яка найбільше підходить для ваших потреб охолодження.[media=189574]Неважливо, зберігаєте ви м'ясо, рибу, фрукти чи овочі - hyperFresh забезпечить ідеальні умови для всіх продуктів.

Siemens, майбутнє поруч!

Гарантія. Десять років гарантії на компресор в окремо встановлюваних холодильниках Siemens з нижньою морозильною камерою.
Адреса. Магазин фірмової торгівлі Siemens: місто Рівне, вулиця Князя Романа 4. Телефон: (050) 375-18-00

*на правах реклами

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Олег Нечидюк

Олег Нечидюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень