5 предметів, які заборонено залишати в машині влітку (ФОТО)

Спека може все зіпсувати

[media=184355]Якщо авто стоїть під палючим сонцем - це небезпечно. Далі перелік речей, які краще не брати до салону авто:

  1. Аерозолі

[media=184351]Нагріваючись, вміст аерозолів має властивість розширюватися. В результаті балончик може вибухнути. Часто таке трапляється із балончиками із монтажною піною.

  1. Напої

[media=184352]Нагріті напої можуть забродити, а через підвищений тиск можливий розрив упаковки. Особливо неприємний запах лишають після себе молочні продукти.

  1. Запальничка

[media=184353]Якщо в один зі спекотних днів залишити запальничку на приладовій панелі, не дивуйтеся, що предмет вибухне. А ще вам дуже пощастить, якщо запальничка не спровокує загоряння салону.

  1. Солодощі

[media=184354]Через спеку вони можуть розплавитися і вимазати сусідні предмети і папери. Автівка не вибухне, але відмивати речі - задоволення таке собі.

  1. Медикаменти

[media=184356]Найчастіше ліки не можна зберігати у спеці, тому не лишайте таблетки на сонці. Інакше можна завдати шкоди організму.

За матеріалами Dexpens.com

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Олег Нечидюк

Олег Нечидюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень