«Пенсіонери опиняться на межі смерті», - екс-губернатор Рівненщини про Держбюджет-2017

Голова Рівненської облдержадміністрації у 2006-2010 роках Віктор Матчук поділився думками щодо майбутнього бюджету країни і підвищення рівня мінімальної зарплати

Віктор Матчук вважає, що Бюджет-2017 кардинально змінить нашу країну. Але він остерігається, що зміни будуть не на краще. Чому - пояснив у соцмережі Фейсбук:

Віктор Матчук Йдеться про анонсоване урядом рекордне підвищення мінімальної зарплати вдвічі – до 3200 грн. Влада ніколи не скаже цього прямо, але єдиний вихід, який у неї є, - це увімкнути друкарський верстат. І все. Більше нічого. Відтак постає питання: підвищення мінімальної зарплати піде на користь чи на шкоду? Особливо якщо врахувати, що зарплата зросте, а пенсії – ні. Пенсіонери і так купують в основному лише їжу і ліки. Якщо гривня ще більше знеціниться, то вони, без перебільшення, опиняться на грані смерті.

Віктор Матчук висловив сподівання на фахову дискусію у Верховній Раді щодо бюджету. І найкращим виходом нині назвав пошук хоча б якогось проміжного рішення, яке не настільки вдарить по фінансовій стабільності України.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень