На засіданні президії Рівненської облради ветерани «присоромили» депутатів

Зокрема, представники Рівненської обласної організації ветеранів звернулися до депутатів за фінансуванням

Адже організація нині навіть не може оплатити собі офіс, через що ризикує його втратити. Тому пенсіонери просили в депутатів хоча б компенсувати їм комунальні послуги.

Втім, народних обранців зацікавило, скільки саме ветеранів Другої світової війни входить до їхньої організації. Як розповідають її представники, нині їх склад налічує близько 19 тисяч осіб, з них близько тисячі – ветерани війни.

Депутат обласної ради Олександр Савчук відзначив, що часто пенсіонери, що входять до категорії «діти війни», навіть не знають про діяльність організації.

Втім, представники організації ветеранів позиції депутатів не зрозуміли. Далі говорить представник організації Галина Машкова:

Ваша політика – помсти. Ветерани, які сьогодні просять у вас цієї допомоги. В нас відключили телефон, в нас немає за що заплатити за приміщення на ці місяці, що залишилися. Ви принижуєте людей, які передали у ваші руки державу.

В результаті народні обранці прийняли рішення відправити це питання на розгляд комісій, аби з’явилася можливість включити його в бюджет на 2017 рік.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень