Оздоровлення печінки без ліків – порада токсиколога

Ранок треба починати з особливого напою

Аби позбутися багатьох проблем зі здоров’ям та оздоровити печінку, достатньо починати день з правильного напою. Знадобиться тільки вода та лимон.

Це чудова профілактика серцево-судинних хвороб, а також катаракти, подагри, ревматизму та інших.

 

Лимонна вода допомагає очистити печінку й нирки. Вона виводить токсини з організму.

Важливо готувати воду безпосередньо перед її споживанням. Пропорція проста – на склянку води – дві скибочки лимона.

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем - звертайтеся до лікаря.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень