Захист від карієсу, або Скільки насправді можна жувати гумку

Аби вона не нашкодила здоров’ю зубів

Стоматологи давно запевняють клієнтів, що жувальна гумка цілком безпечна для зубів. Проте жувати її можна не більше ніж 10 хвилин. Інакше вона може нашкодити зубам. 

Переважно жувальні гумки корисні для зубів. Так ви цілком безпечно після їди можете позбутися залишків їжі та освіжити подих. Але важливо, аби жувальна гумка не містила цукру, - кажуть лікарі. 

Якщо ж гумку жувати понад 10 хвилин, хімічні елементи у її складі здатні руйнувати зубну емаль. А в окремих випадках навіть може випасти пломба. 

Жуйка не становить небезпеки пломбам, якщо її жувати не більше як 5-10 хвилин. Якщо ж у вас стара пломба, яка потребує заміни, то вона може вилетіти. А якщо зуб цілком здоровий, або там встановлено нову сучасну і якісну пломбу, то з нею нічого не станеться. 

І хоча гумка допомагає замінити зубну щітку після їди, корисніше все ж просто полоскати рот.

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем - звертайтеся до лікаря.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень