Виводить поганий холестерин: лікарі назвали найкращу кашу для серця

Але обирати треба крупу, що піддавалася найменшій механічній обробці

Кожна з каш має свої особливості. Однозначно фахівці не беруться стверджувати, що якась крупа краща, а інша гірша. Вони різні, мають різні властивості й по різному впливають на організм.

Але, наприклад, вівсянку чимало фахівців розглядають як кашу одну з найкорисніших для роботи серця.

Вівсянка містить харчові волокна, багата на бета-глюкани, що зв’язують холестерин, а також мікроелементами (магнієм, фосфором, кальцієм, залізом, натрієм, цинком), вітамінами групи B, Е, амінокислотами та антиоксидантами.

Але треба зважати на факт, що більш корисною є крупа. Пластівці ж хоч і є дієтичним продуктом, все ж містять менш корисних речовин.

При схудненні та при цукровому діабеті радять споживати вівсяну крупу з найменшою механічною обробкою. Крупа знижує швидкість розщеплення та всмоктування вуглеводів.

Джерело: EuroMD

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень