Безглютенові продукти й фруктовий сік можуть нашкодити здоров’ю

У всьому треба знати міру

Продукти, які люди вважають корисними, далеко не завжди такими є насправді. Йдеться насамперед про фруктові соки та безглютенові продукти.

Наприклад, до знежирених продуктів для компенсації смаку додають багато цукру й інших домішок. Тож при купівлі саме знежирених продуктів треба уважно вивчати склад. 

Фруктовий сік, особливо магазинний, містить стільки ж цукру, як і солодка газована вода. Крім того, у процесу приготування соку не лишається жодних харчових волокон, а вітаміни при контакті з киснем швидко випаровуються. 

Щодо безглютенових продуктів, то їх переважно роблять з рафінованого крохмалю. Тож вони взагалі не містять ніяких поживних речовин. Тож харчування такими продуктами геть не корисне. Їх треба вживати виключно за рекомендаціями лікарів.

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем - звертайтеся до лікаря.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень