Освітянин та два професори Рівненщини отримали нагороди Верховної Ради України

Серед 30 науковців України – 2 з нашої області

Верховна Рада України призначила іменні стипендії найталановитішим молодим ученим. По 2 тисячі гривень щомісячно отримуватимуть

професор кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій  Національного університету водного господарства та природокористування Андрій Сафоник

[media=105684] 

та

професор кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій Національного університету «Острозька академія» Марина Аверкина.

Ще одну нагороду ВРУ отримав директор Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вячеслав Токар. Найкращий педагогічний працівник загальноосвітнього закладу отримає премію у розмірі 20 тисяч гривень.

Зауважимо, що за ініціативи директора, Мирогощанська школа виграла конкурс міжнародних донорських організацій на створення опорного закладу «Пілот 24». У результаті – отримала  25 тисяч доларів. Згодом, із 24-х переможниць потрапила у трійку лідерів та отримала грант ще на 20 тисяч доларів. А в статусі опорної, виграла міні-грант на 40 тисяч гривень. Окрім того, учні та вчителі Мирогощанської ЗОШ – активні учасники та переможці різноманітних конкурсів, олімпіад, проектів, МАНу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень