У Рівному шукають інформацію про похованого на найстарішому кладовищі міста вчителя

Це робить дослідник кладовища, працівник Рівненського обласного краєзнавчого музею Галина Данильчук

Вона написала у соцмережі Фейсбук:

На кладовищі "Грабник" похований Захаржевський Юліан Антонович. Заслужений вчитель УРСР...
Можливо, хтось має якісь відомості про цю людину або знає його родину...

[media=72050]

Пізніше Галина Данильчук поінформувала про те, що знайшла скупі відомості про вчителя. Зокрема, про те, що він жив і працював у селі Городок Рівненського району, помер у лікарні Рівного, тут і поховали. Після війни Юліан Захаржевський був директором Городоцької школи і у Городку навіть є вулиця Захаржевського.

Також невідомо, як вчитель виглядав. Адже фото з його пам'ятника зникло. 

Трішки інформації про Юліана Захаржевського Галина Данильчук отримала від мешканців села Городок Рівненського району, а також прочитала у книзі 1967 року випуску «Історія місті і сіл. Ровенська область». Втім, її недостатньо. Тому Галина Данильчук просить відгукнутися всіх, хто може щось розповісти про похованого у Рівному вчителя. Їй можна писати у соцмережі Фейсбук або телефонувати у Рівненський обласний краєзнавчий музей.

До речі, Галина Данильчук вже встановила понад 400 імен людей з близько 800, похованих на кладовищі Грабник. Якщо вдасться зібрати достатньо матеріалу, каже вона, можна буде видати довідник кладовища. 

До речі, ми писали про кладовище "Грабник" у публікаціях  Рівне має свою «Личаківку», але у Львові вона заробляє, у нас - занепадає та Як виглядає найстаріше кладовище Рівного (17 ФОТО)

 

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень